Advent 1. vasárnapja

2022.11.27

Advent 1. vasárnapja

2022. november 27.

• Adventi időben a szentmisék rendje a következőképpen változik. Hétfőn reggel 600 óra (rorátés szentmise), pénteken reggel 600 óra (rorátés szentmise).
  • Advent minden vasárnapján 1700 órától a város főterén ökumenikus gyertyagyújtás lesz.
  • Azok, akik a jövő évre is szeretnének Új Ember, illetve Keresztény Élet újságokat előfizetni, szíveskedjenek jelezni a sekrestyében vagy a plébánián.
  • Templomunk karácsony előtti nagytakarítása december 10-én, szombaton lesz 1400 órai kezdettel. Nagyon kérem, hogy aki tud, segítsen.
  • Karácsonyi virágokra szánt adományaikat köszönettel fogadjuk a kihelyezett perselyben, vagy a sekrestyében!
  • Előre hirdetem, hogy Lullán december 19-én, hétfőn 1600-tól gyóntatás, majd szentmise, Zalán december 19-én 1700 órától gyóntatás, majd szentmise lesz. A többi faluban, csak a szentmisék előtt lesz gyónási alkalom. Tabon pedig a hajnali szentmisék előtt 530 órától lesz gyónási alkalom a szentmise kezdetéig, valamint a vasárnapi szentmisék előtt.
  • Akik még nem rendezték az idei évre egyházi hozzájárulásukat (egyházi adó), szíveskedjenek befizetni a sekrestyében, vagy a plébánián hivatali időben, valamint a csekkes mód is rendelkezésükre áll. Csekk az újságos polcnál megtalálható.
  • 2023. évi naptárak és a kalendárium kaphatók. Megvásárolhatók a plébániatemplomban az újságos polcnál, a fíliákban pedig a sekrestyében. Kalendárium 750 Ft, forgathatós naptár 550 Ft, egylapos falinaptár 50 Ft.