Advent 1. vasárnapja

2023.12.03

Advent 1. vasárnap

2023. december 3.

• Adventi időben a szentmisék rendje a következőképpen változik. Szerdán 800 óra, csütörtökön 600 óra (rorátés szentmise), pénteken 600 óra (rorátés szentmise).
  • Advent minden szombatján 1700 órától a város főterén ökumenikus gyertyagyújtás lesz.
  • Azok, akik a jövő évre is szeretnének Új Ember, illetve Keresztény Élet újságokat előfizetni, szíveskedjenek jelezni a sekrestyében vagy a plébánián.
  • Templomunk karácsony előtti nagytakarítása december 16-án, szombaton lesz 800 órai kezdettel. Nagyon kérem, hogy aki tud, segítsen.
  • Karácsonyi virágokra szánt adományaikat köszönettel fogadjuk a kihelyezett perselyben, vagy a sekrestyében!
  • Előre hirdetem, hogy Lullán december 14-én, csütörtökön 1600 órától gyóntatás majd szentmise, Zalán december 14-én 1700 órától gyóntatás majd szentmise lesz. A többi faluban csak a szentmisék előtt lesz gyónási alkalom. Tabon pedig a hajnali szentmisék előtt 530 órától lesz gyónási alkalom a szentmise kezdetéig, valamint a vasárnapi szentmise előtt.
  • Akik még nem rendezték az idei évre egyházi hozzájárulásukat (egyházi adó), szíveskedjenek befizetni a sekrestyében, vagy a plébánián hivatali időben, valamint a csekkes mód is rendelkezésükre áll. Csekk az újságos polcnál megtalálható.
  • 2024. évi naptárak és a kalendárium kaphatók. Megvásárolhatók a plébániatemplomban az újságos polcnál, a fíliákban pedig a sekrestyében. Kalendárium 800 Ft, forgathatós naptár 600 Ft, gyereknaptár 400 Ft, egylapos falinaptár 50 Ft.