2024.06.09

2024. június 9.

· Június Jézus Szentséges Szívének hónapja, pénteken 17:30 órától Jézus Szíve litániát imádkozunk.

· Június 14-én, pénteken a 1100 órakor kezdődő szentmise keretében tartjuk iskolánk tanévzáró Te Deum-át a plébániatemplomban, amelyet Varga László kaposvári megyéspüspök úr mutat be.

• Június 19-től a szerda reggeli szentmisék az új tanév kezdetéig reggel 7:00 órakor kezdődnek.
  • Június 29-én, szombaton Szent Péter és Pál apostolok főünnepén a torvaji templomban 1800 órai kezdettel megtartjuk a fogadalmi szentmisét. Szeretettel hívjuk és várjuk a Testvéreket.
  • Az esztendő fele eltelt, ha lehetőségük van rá, kérem, tegyenek eleget egyházi kötelezettségüknek az egyházi adó befizetésével. Ennek összege 6000 Ft/fő, amelyet befizethetnek a szentmisék előtt és után a sekrestyében, a plébánián hivatali időben, valamint az CIB Bankban a plébánia folyószámlájára (név és cím megadásával), amely megtalálható a plébánia honlapján is. www.tabiplebania.hu