2024.06.30

2024. június 30.

• Június 30-án, vasárnap országos gyűjtés van, az úgynevezett péterfillérek gyűjtése a Szentszék javára, így adjuk perselyadományainkat.
  • Július 8-tól augusztus 3-ig szabadságon leszek.
  • Igeliturgiák rendje a következőképpen alakul: hétköznap szerdán és pénteken a szokott időkben,

Július 14-én, vasárnap: Tab - 11:00 órakor Lehoczki Gábor diakónus vezeti.

Július 21-én, vasárnap: 9:30-kor a zalai templomban lesz búcsúi igeliturgia, amelyet Lehoczki Gábor diakónus mutat majd be.

11:00 órakor pedig Tabon lesz a szokott időben.

Július 28-án, vasárnap: 8:00 órakor Bábonyban, 930-kor Sérsekszőlősön, 11:00 órakor pedig Tabon lesznek igeliturgiák szentáldozással.

• Temetésügyben Lehoczki Gábor diakónust keressék (Tab, Templom tér 3.) a temetkezési vállalattal történő egyeztetés után, az anyakönyvezés miatt pedig Vajda József akolitust, az egyházközség világi elnökét.
  • Az esztendő fele eltelt, ha lehetőségük van rá, kérem, tegyenek eleget egyházi kötelezettségüknek az egyházi adó befizetésével. Ennek összege 6000 Ft/fő, amelyet befizethetnek a szentmisék előtt és után a sekrestyében, a plébánián hivatali időben, valamint az CIB Bankban a plébánia folyószámlájára (név és cím megadásával), amely megtalálható a plébánia honlapján is. www.tabiplebania.hu