2020.07.05

2020. július 5.

Szombat (július 11.): Szent Benedek apát, Európa fővédőszentjének ünnepe

1. Július 5-én, vasárnap országos gyűjtés van, az úgynevezett péterfillérek gyűjtése, így adjuk majd adományainkat.
  1. Július 5-én, vasárnap 1700 órakor Szentségimádást tartunk Magyarország, egyházmegyénk, egyházközségünk lelki megújulásáért, 1800 órakor pedig szentmise lesz.
  1. A plébániatemplom és kertjének rendbetételére gyűjtést hirdetek az Egyházközségben. Aki szívesen hozzájárulna a felújítás költségeihez, - legfőként a templomkert rendezése, lábazat festése, korlátok cseréje, korlátok-templomkapuk festése -, hálás szívvel köszönjük.
  1. Az esztendő fele eltelt, ha lehetőségük van rá, kérem, tegyenek eleget egyházi kötelezettségüknek az egyházi adó befizetésével. Ennek összege 5000 Ft/fő, amelyet befizethetnek a szentmisék előtt és után a sekrestyében, a plébánián hivatali időben, valamint az CIB Bankban a Plébánia folyószámlájára (név és cím megadásával), amely megtalálható a Plébánia honlapján is. www.tabiplebania.hu