2022.07.10

2022. július 10.

1. Előre hirdetem, hogy július 14-től július 30-ig szabadságon leszek.
  1. Szentmisék rendje a következő képpen alakul: hétfő kivételével hétköznap nem lesznek szentmisék.

Július 17-én vasárnap:

Reggel 8 órakor Tabon Fodor Béla balatonszárszói kisegítő lelkész úr és 18 órakor Lajos atya misézik.

Lullán 1330-kor Bálint Gábor balatonfenyvesi plébános mond szentmisét.

Zalán 1430-kor Bálint Gábor balatonfenyvesi plébános mond szentmisét.

Július 24-én vasárnap:

930-kor a zalai templomban lesz búcsúi szentmise, amelyet Fodor Béla atya balatonszárszói kisegítő lelkész úr mutat majd be.

1. Temetés ügyben a kőröshegyi vagy a balatonkiliti plébánost keressék a temetkezési vállalattal történő egyeztetés után. Az anyakönyvezés miatt pedig Vajda József akolitust, az egyházközség világi elnökét.
  1. Az esztendő fele eltelt, ha lehetőségük van rá, kérem, tegyenek eleget egyházi kötelezettségüknek az egyházi adó befizetésével. Ennek összege 5000 Ft/fő, amelyet befizethetnek a szentmisék előtt és után a sekrestyében, a plébánián hivatali időben, valamint az CIB Bankban a plébánia folyószámlájára (név és cím megadásával), amely megtalálható a plébánia honlapján is. www.tabiplebania.hu