2021.07.25

2021. július 25.

1. Július 25-én, vasárnap 1800 órakor is lesz szentmise a plébániatemplomban, amelyet Dr. Takács Lajos ny. apát-plébános atya végez.
  1. Egyházközségünk pályázatot nyert a templom külső felújítására, amelynek nagyon örülünk! Elmaradhatatlan a torony zsalugátereinek cseréje, amelyet az elnyert összeg nem tartalmaz. A 6 db zsalugáter cseréjére gyűjtést hirdetek az Egyházközségben. Köszönöm az eddigi adományaikat, a jó Isten fizesse meg jóságukat!
  1. Az esztendő fele eltelt, ha lehetőségük van rá, kérem, tegyenek eleget egyházi kötelezettségüknek az egyházi adó befizetésével. Ennek összege 5000 Ft/fő, amelyet befizethetnek a szentmisék előtt és után a sekrestyében, a plébánián hivatali időben, valamint az CIB Bankban a Plébánia folyószámlájára (név és cím megadásával), amely megtalálható a Plébánia honlapján is. www.tabiplebania.hu
  1. Temetés ügyében, kérem, az andocsi plébánost keressék.
  1. Július 25-én vasárnap délután 1330 órakor Sérsekszőlősön, majd 1430 órakor Zalán búcsúi szentmisét végez Bálint Gábor atya, balatonfenyvesi plébános.
  1. Július 15-31-ig hétköznapokon hétfő kivételével nem lesznek szentmisék.