2021.01.17

2021. január 17.

Hétfő (január 18.): Árpád-házi Szent Margit Szűz ünnepe

1. Ökumenikus imahét január 17-24-ig van az egész világon. A mi plébániánkon az idei évben a járványügyi helyzet miatt egy alkalom lesz. Január 22-én, pénteken a katolikus templomban találkozunk 1800 órakor, igét hirdet: Endreffy Máté evangélikus lelkész úr.
  1. Aki szeretne ebben az évben szentmisét mondatni, az jelezze az időpontot minél előbb. Szentmisét mondathatunk élő és meghalt szeretteinkért. Ne feledkezzünk meg róluk, számukra ez lehet a legnagyobb ajándék, amely által segíthetünk rajtuk, hogy üdvösségre jussanak.
  1. Kedves Testvérek! Január 30-án, szombaton bontjuk le a karácsonyfákat és a karácsonyi díszítést a templomban. Nagyon kérem, hogy akinek ideje engedi, segítsen ebben, hiszen utána a templomot is takarítani kell. Mind férfi, mind női segítségre nagy szükség van! A kezdés időpontja: január 30. reggel 800 óra.
  1. Az újság előfizetések nem változnak 2021-ben, az Új Ember újság ára 14.400 Ft/év és az Adoremus 8.080 Ft/év. Kérem, akik feliratkoztak, hogy a jövő évre is szeretnének előfizetni, az éves díjat fizessék be január végéig a sekrestyében.