2022.01.16

2022. január 16.

• Ökumenikus imahét január 16-23-ig van az egész világon. A mi plébániánkon ezek az alkalmak a következőképpen alakulnak:

Január 19-én, szerdán az evangélikus templomban találkozunk 1800 órakor, igét hirdet: Sifter Gergely h.esperes-plébános

Január 20-án, csütörtökön a református templomban találkozunk 1800 órakor, igét hirdet: Endreffy Máté evangélikus lelkész

Január 21-én, pénteken a katolikus templomban találkozunk 1800 órakor, igét hirdet: Sándor Zoltán református lelkipásztor

Szeretetvendégséget az idei évben a járványügyi helyzet miatt nem tartunk.

1. Az ökumenikus imaalkalom miatt január 21-én, pénteken a szentmise a plébániatemplomban 700 órakor kezdődik. Este pedig ökumenikus imádság lesz a plébániatemplomban.
  1. Aki szeretne ebben az évben szentmisét mondatni, az jelezze az időpontot minél előbb. Szentmisét mondathatunk élő és meghalt szeretteinkért. Ne feledkezzünk meg róluk, számukra ez lehet a legnagyobb ajándék, amely által segíthetünk rajtuk, hogy üdvösségre jussanak. A szentmise stóladíja: 3000 Ft.
  1. Január 29-én, szombaton 800 órától bontjuk le a templomunk karácsonyi díszítését. A férfierőt már 800 órára kérem, hogy jöjjenek, segítsenek! Majd ezt követően 900 órától kérem az asszonyokat, hogy a takarításban szíveskedjenek segíteni!