2023.09.10

2023. szeptember 10.

• A sérsekszőlősiek fogadalmi szentmiséjét Szent Kereszt felmagasztalása ünnepéhez kötődően a hegyi keresztnél tartjuk szeptember 17-én, vasárnap 930 órától. Amennyiben az idő nem engedi, akkor a templomban ugyanezen időben.
  • Zalán a következő szentmise szeptember 24-én, vasárnap 930 órakor kezdődik, utána pedig október 1-jén 1300 órakor.
  • Az egyházközség és az iskola közös szervezésében Családi napot tartunk szeptember 30-án, szombaton, ez évben Lullán! A főzőversenyre családok, iskolai-óvodai osztályok, közösségek illetve baráti társaságok jelentkezését várjuk, amelyhez a húst ingyenesen biztosítjuk! Jelentkezni a plébánia elérhetőségein, illetve a katolikus iskolában és óvodában lehet!
  • Az esztendő fele eltelt, ha lehetőségük van rá, kérem, tegyenek eleget egyházi kötelezettségüknek az egyházi adó befizetésével.