2022.09.18

2022. szeptember 18.

1. Az egyházközség és az iskola közös szervezésében Családi napot tartunk szeptember 24-én, szombaton, ez évben Bábonymegyeren! Ezt a rendezvényünket Bábonymegyer Község Önkormányzata is támogatta 200.000 Ft-tal, amit hálásan köszönünk. A főzőversenyre családok, iskolai-óvodai osztályok-közösségek illetve baráti társaságok jelentkezését várjuk, amelyhez a húst ingyenesen biztosítjuk! Jelentkezni a plébánia elérhetőségein, illetve a katolikus iskolában és óvodában lehet!
  1. Előre hirdetem, hogy október 2-án, vasárnap tartjuk a sérsekszőlősi templom búcsúját, Szent Mihály főangyal tiszteletére 930 órakor kezdődő szentmise keretében. A szokott feltételekkel teljes búcsú nyerhető. (Tiszta lélek, szentáldozás, Miatyánk, Üdvözlégy, Hiszekegy a Szentatya szándékára.)
  1. Az esztendő fele eltelt, ha tehetjük, az egyházi adó befizetésével tegyünk eleget az egyházi kötelezettségünknek.