2022.10.02

2022. október 2.

· Október 2 elsővasárnap, 1700 órától a plébániatemplomban szentségimádást tartunk Magyarország, Egyházmegyénk, Egyházközségeink lelki megújulásáért. Szeretettel hívom és várom a testvéreket.

· Október a Rózsafüzér hónapja, az esti misék előtt hétfőn, pénteken és vasárnap 1730 órától rózsafüzért imádkozunk.

· Az Andocsi Esperesi Kerület papsága őszi korona gyűlését, ez évben Plébániánkon tartja, október 24-én, hétfőn. A gyűlés 1600-kor kezdődik, majd szentmisével 1800 órakor zárul, amelyet Varga László megyéspüspök úr mutat be. Szeretettel kérem a kedves Testvéreket, ahogy a fiatal papok találkozójára is kérni szoktam, sütemények sütésével szíveskedjenek segíteni, amelyet hálás szívvel köszönök.