2022.10.09

2022. október 9.

· Október 16-án, vasárnap országos gyűjtés lesz a missziók javára, így adjuk majd adományainkat.

· Október a Rózsafüzér hónapja, az esti misék előtt hétfőn, pénteken és vasárnap 1730 órától rózsafüzért imádkozunk.

· Az Andocsi Esperesi Kerület papsága őszi korona gyűlését ez évben plébániánkon tartja, október 24-én, hétfőn. A gyűlés 1600 órakor kezdődik, majd szentmisével 1800 órakor zárul, amelyet Varga László megyéspüspök úr mutat be. Szeretettel kérem a kedves Testvéreket, ahogy a fiatal papok találkozójára is kérni szoktam, sütemények sütésével szíveskedjenek segíteni, amelyet hálás szívvel köszönök.

· November 1-jén, kedden sírkőszentelést végzek 930 órától a tabi temetőben, majd pedig a falvakban, ha van rá igény. Aki szenteltetni szeretne, kérem, jelezze a sekrestyében vagy a plébánián. Találkozó a ravatalozónál lesz!