2021.10.31

2021.október 31.

1. November 21-én, vasárnap tartjuk a búcsúi szentmisét a lullai templomban 800 órai kezdettel, Szent Erzsébet ünnepéhez kapcsolódva.
  1. November 21-én, vasárnap 930 órakor tartjuk a bábonyi kápolna búcsúját Szent Erzsébet ünnepéhez kapcsolódva.
  1. Előre hirdetem, hogy a Szent Erzsébet búcsúk miatt a november 21-én soros zalai szentmise kivételesen 1300-kor kezdődik.
  1. Azok, akik a jövő évre is szeretnének Új Ember újságot vagy Adoremust előfizetni, szíveskedjenek jelezni a sekrestyében vagy a plébánián november végéig. Újság előfizetést a jövő évre csak a teljes összeg (éves díj) befizetésével áll módunkban elfogadni.
  1. Akik még nem rendezték az idei évre egyházi hozzájárulásukat (egyházi adó), kérem, fizessék be a sekrestyében vagy a plébánián hivatali időben, valamint a csekkes mód is rendelkezésükre áll. Csekk az újságos polcnál megtalálható.