2020.11.08

2020. november 8.

Szerda (november 11.): Tours-i Szent Márton püspök emléknapja

1. November 15-én, vasárnap tartjuk a búcsúi szentmisét a lullai templomban 800 órakor, Szent Erzsébet ünnepéhez kapcsolódva.
  1. November 22-én, vasárnap 930 órakor tartjuk a bábonyi kápolna búcsúját Szent Erzsébet ünnepéhez kapcsolódva.
  1. Azok, akik a jövő évre is szeretnének Új Ember, Keresztény Élet, Adoremus újságokat előfizetni, szíveskedjenek jelezni a sekrestyében vagy a plébánián no-vember végéig. Újság előfizetést a jövő évre csak a teljes összeg (éves díj) befizetésével áll módunkban elfogadni.
  1. Akik még nem rendezték az idei évre egyházi hozzájárulásukat (egyházi adó), szíveskedjenek befizetni a sekrestyében, vagy a plébánián hivatali időben, valamint a csekkes mód is rendelkezésükre áll. Csekk az újságos polcnál megtalálható.