2022.11.13

2022. november 13.

• November 20-án, vasárnap országos gyűjtés van a Karitász javára, amely adományokkal a rászorulókat támogatja Anyaszentegyházunk.
  • November 20-án, vasárnap, tartjuk a búcsúi szentmisét a lullai templomban 800 órai kezdettel, Szent Erzsébet ünnepéhez kapcsolódva.

· November 20-án, vasárnap 930 órakor tartjuk a bábonyi kápolna búcsúját Szent Erzsébet ünnepéhez kapcsolódva.

· November 20-án, vasárnap a zalai templomban a szentmise 1300 órakor kezdődik.

· November 25-én, pénteken 1800 órakor nem lesz szentmise a plébániatemplomban!

• Azok, akik a jövő évre is szeretnének Új Ember és Adoremus újságokat előfizetni, szíveskedjenek jelezni a sekrestyében vagy a plébánián november végéig. Újság előfizetést a jövő évre – mint idén is – csak a teljes összeg (éves díj) befizetésével áll módunkban elfogadni. Az éves díjakról hamarosan tájékoztatom a Testvéreket.
  • 2023. évi naptárak és a kalendárium kaphatók. Megvásárolhatók a plébániatemplomban az újságos polcnál, a fíliákban pedig a sekrestyében. Kalendárium 750 Ft, forgathatós naptár 550 Ft, egylapos falinaptár 50 Ft.