2021.01.31

Kedd (február 2.): Urunk bemutatása – Gyertyaszentelő Boldogasszony ünnepe

Péntek (február 5.): Szent Ágota, szűz és vértanú emléknapja

Szombat (február 6.): Miki Szent Pál és társai, vértanúk emléknapja

1. Február 2-án, kedden Gyertyaszentelő Boldogasszony ünnepe. A szentmise a plébániatemplomban 800 órakor kezdődik, amelynek keretében gyertyaszentelést végzünk. Kérem a Testvéreket, a szentmisére gyertyákat hozzanak magukkal!
  1. Február 7-én, vasárnap minden szentmisében Balázs-áldásban részesítjük a Testvéreket. Szent Balázs püspök és vértanú közbenjárását kérjük a torok és minden egyéb más betegségben.
  1. Aki szeretne ebben az évben szentmisét mondatni, az jelezze az időpontot minél előbb. Szentmisét mondathatunk élő és meghalt szeretteinkért. Ne feledkezzünk meg róluk, számukra ez lehet a legnagyobb ajándék, amely által segíthetünk rajtuk, hogy üdvösségre jussanak. A szentmise stóladíja 3000 Ft.
  1. Az újság előfizetések nem változnak 2021-ben, az Új Ember újság ára 14.400 Ft/év és az Adoremus 8.080 Ft/év. Kérem, akik feliratkoztak, hogy a jövő évre is szeretnének előfizetni, az éves díjat fizessék be január végéig a sekrestyében.