2024.01.28

2024. január 28.

• Február 2., péntek, Gyertyaszentelő Boldogasszony ünnepe. Szentmise keretében gyertyaszentelést végzünk. Kérem a Testvéreket, a szentmisére gyertyákat hozzanak magukkal!
  • Egyházközségi bálunkra cégek és magánszemélyek tombola felajánlását várjuk, amelyeket leadhatnak a plébánia hivatalban. Egyházközségi bálunk időpontja február 10. Ez lesz a X. Egyházközségi bálunk, amely jubileumi bál lesz, sok meglepetéssel. Előre is köszönjük a szervezők nevében.
  • Aki szeretne ebben az évben szentmisét mondatni, az jelezze az időpontot minél előbb. Szentmisét mondathatunk élő és meghalt szeretteinkért. Ne feledkezzünk meg róluk, számukra ez lehet a legnagyobb ajándék, amely által segíthetünk rajtuk, hogy üdvösségre jussanak. A szentmise stóladíja: 4000 Ft.
  • Az Új Ember újság ára 22.980 Ft/év és az Adoremus 19.700 Ft/év. Kérem, akik feliratkoztak, hogy a jövő évre is szeretnének előfizetni, az éves díjat fizessék be a sekrestyében január 31-ig.