Húsvét 2. vasárnapja

Húsvét II. vasárnapja

Isteni Irgalmasság vasárnapja

2022. április 24.

1. Május 1-je, elsővasárnap 1700 órától szentségimádást tartunk Magyarország, egyházmegyénk, egyházközségeink lelki megújulásáért, valamint papi és szerzetesi hivatásokért, 1730- órától májusi litániát imádkozunk, 1800 órakor pedig szentmise lesz.
  1. Május a Szűzanya hónapja, az esti szentmisék előtt hétfőn, pénteken és vasárnap 1730 órától májusi litániát imádkozunk, szeretettel hívom és várom a Testvéreket!
  1. Előre hirdetem, hogy az elsőáldozás plébániánkon május 1-jén, vasárnap lesz a 1100 órakor kezdődő szentmise keretében. Ebben a szentmisében köszöntjük az édesanyákat és nagymamákat is.
  1. Előre hirdetem, hogy május 7-én, szombaton a 1700 órakor kezdődő szentmise keretében szolgáltatja ki a bérmálás szentségét Varga László megyéspüspök úr fiataljainknak, erre a szentmisére szeretettel várom híveinket is.
  1. A siófoki Plébánia szervezésében Dr. Csókay András idegsebész, agykutató "Nektek szól" című előadását hallgathatják meg, a Siófoki Kálmán Imre Művelődési Központ- Színháztermében 2022. május 9-én este 7 órától. A belépés ingyenes, - de előzetes regisztrációhoz kötött. Regisztrálni a siofok.plebania@gmail.com címen, illetve a +36 30 010-0769 telefonszámon lehet.