Húsvét 3. vasárnapja

2022.05.01

Húsvét III. vasárnapja

2022. május 1.

1. Május 1-je elsővasárnap, 1700 órától szentségimádást tartunk Magyarország, egyházmegyénk, egyházközségünk lelki megújulásáért, valamint papi és szerzetesi hivatásokért. 1730- órától májusi litániát imádkozunk, 1800 órakor pedig szentmise lesz.
  1. Május a Szűzanya hónapja, az esti szentmisék előtt hétfőn, pénteken és vasárnap 1730 órától májusi litániát imádkozunk, szeretettel hívom és várom a Testvéreket!
  1. Hálásan köszönöm meg a hitoktatóknak, a szülőknek és minden segítőnknek, hogy az elsőáldozás lebonyolításában részt vettek. Köszönöm, hogy tudtak még több időt szakítani az idő és örökkévalóság Urának! Jó Isten áldása legyen a jutalmuk.
  1. Május 7-én a 1700 órakor kezdődő szentmise keretében szolgáltatja ki a bérmálás szentségét Varga László megyéspüspök úr fiataljainknak, erre a szentmisére szeretettel várom híveinket is.
  1. A siófoki Plébánia szervezésében Dr. Csókay András idegsebész, agykutató "Nektek szól" című előadását hallgathatják meg, a Siófoki Kálmán Imre Művelődési Központ Színháztermében 2022. május 9-én este 7 órától. A belépés ingyenes, - de előzetes regisztrációhoz kötött. Regisztrálni a siofok.plebania@gmail.com címen, illetve a +36 30 010-0769 telefonszámon lehet.