Húsvét 4. vasárnapja

2024.04.21

Húsvét 4. vasárnapja

2024. április 21.

· Mai vasárnapi perselyadományainkkal a hivatások ügyét segítjük. Isten fizesse meg jó szándékú adományaikat!

· Május hónapban minden pénteken a szentmise előtt 1730 órától májusi litániát mondunk.

· Május elsején, szerdán nem lesz szentmise.

· Május 3-án, pénteken a délután és az este a következőképpen alakul: 1600 órától 1700 óráig próbálunk az elsőáldozókkal. 1700 órától gyóntatás. 1730-tól májusi litánia. 1800 órai kezdettel szentmise, majd utána 1900 óráig szentségimádást tartunk.

· Előre hirdetem, hogy az elsőáldozás plébániánkon május 5-én, vasárnap lesz a 1100 órakor kezdődő szentmise keretében. Ebben a szentmisében köszöntjük az édesanyákat és nagymamákat is.

· Egyházközségi gyűjtést hirdetek a régi plébániaépület belső felújításának befejezéséhez. Az egyházközség önerőből elvégezte a villamoshálózat teljes korszerűsítését, az új vízhálózat kiépítését, a teljes fűtési rendszer cseréjét-korszerűsítését, valamint a nagy belmagasság lecsökkentését, és elkészülnek a festési munkálatok is. A pénzünk sajnos elfogyott, de a burkoló májusra való érkezéséig szükséges lenne a két fürdőszoba burkolási költségének előteremtése, amely anyag és munkadíjjal együtt 1.300.000 Ft-ot tesz ki. Ehhez számítok a Testvérek adományára, aki szívesen hozzájárulna, hálás szívvel köszönöm. Köszönöm az eddigi 535.000 Ft adományt.