Húsvétvasárnap

Húsvétvasárnap

Krisztus Urunk feltámadása

2023. április 9.

• Húsvétvasárnap reggel 700 órakor ételszentelést tartunk a plébániatemplomban. Szentmisék lesznek utána 800 órai kezdettel Torvajon, 930 órakor Megyeren, majd 1100 órakor Tabon, 1300 órai kezdettel Sérsekszőlősön és 1800 órakor Tabon.
  • Húsvéthétfőn 800 órakor Lullán, 930 órakor Zalán, 1100 és 1800 órai kezdettel a plébániatemplomban, majd 1300 órakor a bábonyi kápolnában lesznek szentmisék.
  • Hálásan köszönöm azok munkáját, akik az ünnepi liturgiák alatt a segítségemre voltak. Külön köszönöm Kántor Úr, a kórus és a gyerekek segítségét.
  • Köszönöm a hívek szép számú részvételét a szent Három napban, hogy átélhettük együtt hitünk mélységét, és a feltámadt Krisztus örömét és békéjét.
  • Sok szeretettel várom minden kedves Testvérünket, különösen a lányokat, asszonyokat húsvét hétfőn szentmisére és az azt követő nagy locsolkodásra. A hímes tojást senki se felejtse otthon!
  • Dr. Takács Lajos atya temetése a héten csütörtökön, április 13-án 1000 órakor kezdődik a plébániatemplomban. Majd ezután kísérjük őt utolsó útjára. A ravatal előtt 830 órától róhatják le kegyeletüket a hívek.
  • Április 15-én, szombaton lesz plébániánkon a bérmálás 1600 órai kezdettel. A bérmálás szentségét Varga László megyéspüspök úr szolgáltatja ki fiataljainknak.
  • Április 16-tól a plébániatemplomban vasárnap este és hétfő este nem lesznek szentmisék!