Szent család vasárnapja

2023.12.31

Szent Család : Jézus, Mária, József vasárnapja

2023. december 31.

• Január 1-e Újév napja Szűz Mária Istenanyaságának főünnepe, a szentmise 11 órakor kezdődik a Plébániatemplomban.
  • Január 6-án szombaton Urunk megjelenése- Vízkereszt főünnepe PARANCSOLT ÜNNEP, szentmisén való részvétel bűn terhe alatt kötelező. A szentmise reggel 8 órakor a Plébániatemplomban.
  • Jövő vasárnap első vasárnap, az 5 órától szentségimádást tartunk, Magyarország és egyházmegyénk, egyházközségünk lelki megújulásáért.
  • Aki szeretne a jövő évben szentmisét mondatni az jelezze az időpontot minél előbb. Szentmisét mondathatunk élő és meghalt szeretteinkért. Ne feledkezzünk meg róluk, számukra ez lehet a legnagyobb ajándék, amely által segíthetünk rajtuk, hogy üdvösségre jussanak. A szentmise stóladíja 4000 Ft.