Úrnapja - Krisztus testének és vérének főünnepe

Úrnapja

Krisztus Testének és Vérének főünnepe

2024. június 2.

· Június Jézus Szentséges Szívének hónapja, pénteken 1730 órától Jézus Szíve litániát imádkozunk.

• Június 7-én elsőpéntek van, 1700 órától gyóntatás lesz a plébániatemplomban, 1730 órától Jézus Szíve litánia, 1800 órakor szentmise majd szentségimádás.
  • Hálásan köszönöm mindazok munkáját, akik a plébániatemplom búcsújának szervezésében kivették a részüket. A Jó Isten fizessen vissza mindenért százszorosan.
  • Június 19-től a szerda reggeli szentmisék az új tanév kezdetéig reggel 700 órakor kezdődnek.
  • Június 29-én, szombaton Szent Péter és Pál apostolok főünnepén a torvaji templomban 1800 órai kezdettel megtartjuk a fogadalmi szentmisét. Szeretettel hívjuk és várjuk a Testvéreket.
  • Az esztendő fele eltelt, ha lehetőségük van rá, kérem, tegyenek eleget egyházi kötelezettségüknek az egyházi adó befizetésével. Ennek összege 6000 Ft/fő, amelyet befizethetnek a szentmisék előtt és után a sekrestyében, a plébánián hivatali időben, valamint az CIB Bankban a plébánia folyószámlájára (név és cím megadásával), amely megtalálható a plébánia honlapján is. www.tabiplebania.hu